כאשת חינוך בהכשרתי וכפרויקטורית במקצועי, עסקתי במהלך כל חיי הבוגרים בעשייה חברתית בקרב מגוון קהלים ותחומים. בעלת ניסיון רב בהובלת תכניות חינוכיות, וביצירת קשרים וחיבורים בין מגוון רב של שותפים. בכל כיוון בו אני בוחרת לצעוד, ההתמודדות על דמותה של החברה הישראלית כחברה סולידרית ומשותפת, היא אחד המנועים המרכזיים בעשייה שלי. אני שמחה מאוד על ההזדמנות הייחודית שניתנה לי לעשות זאת במסגרת האשכול, המהווה עבורי פרויקט חשוב ומעורר השראה. חברת קיבוץ פלך, אישה לאדם ואם לרות וטליה.

בוגרת תואר ראשון בהוראת אזרחות והיסטוריה באורנים ותואר שני במנהל וממדיניות ציבורית- במסגרת תכנית הצוערים לשלטון מקומי.
בתפקידה האחרון עסקה כמורה במסגרת תוכנית הי״לה. בתקופת ההתמחות כצוערת, ביצעה פרקטיקום באשכול בית הכרם ובהמשך ביצעה השמה באשכול כרפרנטית פרויקטים.
אימאן מתנדבת ופעילה חברתית, נוסף על כך הינה בוגרת תוכנית אעלאם- מנהיגות דרוזית צעירה.

מומחית בבניית תמונת חזון והגשמתה, יצירת שותפויות וחיבורים מחוץ לקופסה.
ניהלה מגוון מערכות חינוכיות וציבוריות.
עבדה בתפקידים הבאים:
מנהלת הקהילה של קיבוץ פלך
מנהלת מחלקת ילדים ונוער של מועצה אזורית מגידו
ייסדה וניהלה את פרדס – מרכז לחינוך ערכי

בעל תואר ראשון בהצטיינות בניהול ומדעי המחשב, שימש בשנה האחרונה כמנכ"ל החברה הכלכלית בנוף הגליל. במסגרת תפקידו, הוביל וקידם את פעילותה השוטפת של החברה תוך אחריות על מאות עובדים וניהול תקציב של עשרות מיליוני ש"ח, בנוסף, הקים רז את מחלקת ההנדסה וחזות עיר, תוך ניהול פרוייקטים שונים ומגוונים.
בעברו, שימש רז כחבר מועצת העיר כרמיאל במשך 3.5 שנים, בין השנים 2015-2018, וכיהן בהתנדבות כיו"ר היכל התרבות במשך 3 שנים. לפני כן עסק רז בייעוץ עסקי ופתרונות מימון לארגונים ועסקים, שימש כמנהל בכיר בחברת אלביט מערכות, והוביל פרוייקטים של עשרות מיליוני דולר.
רז הינו סא"ל במילואים, פיקד על אגד תותחנים בחירום בצה"ל, בעל ניסיון רב בניהול מוניציפאלי וכלכלי ובקידום שותפויות מגוונות בין החברות השונות במרקם הגליל.

בתפקידו האחרון במערכת הביטחון, סמיר ניהל אגף במערכת שירות בתי הסוהר.

כיום כמפקח מערך איסוף ופינוי פסולת, סמיר ניצב בקדמת העשייה היומיומית ונותן מענה באופן רציף לתושבי בקעת בית הכרם בפניות הנוגעות למערך איסוף ופינוי הפסולת.

כאיש שטח בכל רמ"ח אבריו, סמיר דואג לתקינות ורציפות עבודות איסוף ופינוי הפסולת לרבות אינספור סיורים וביקורות אותן הוא מבצע בכל רשויות האשכול החברות במערך.

אחרי שנים רבות כמנהל במגוון תחומים, מצאתי לנכון לעבור לזירת הפעילות הציבורית, מתוך רצון להשפיע על שיפור וטיוב איכות חייהם של תושבי האשכול.

כמנהל אגף פיתוח כלכלי, אני אמון על קידום ופיתוח כלכלה אזורית מקיימת ותחרותית, תוך איגום משאבים ומינוף הנכסים האזוריים, למען יצירת צמיחה כלכלית ותעסוקתית איכותית לכלל תושבי האשכול.

בעל תואר ראשון ושני בלימודי אסלאם ומזרח תיכון ויחסים בינלאומיים, נשוי לאסנת, אב לחמישה ומתגורר בקיבוץ לביא.

עוסקת בניהול האדמיניסטרטיבי של האשכול