בתפקידו האחרון במערכת הביטחון, סמיר ניהל אגף במערכת שירות בתי הסוהר.

כיום כמפקח מערך איסוף ופינוי פסולת, סמיר ניצב בקדמת העשייה היומיומית ונותן מענה באופן רציף לתושבי בקעת בית הכרם בפניות הנוגעות למערך איסוף ופינוי הפסולת.

כאיש שטח בכל רמ"ח אבריו, סמיר דואג לתקינות ורציפות עבודות איסוף ופינוי הפסולת לרבות אינספור סיורים וביקורות אותן הוא מבצע בכל רשויות האשכול החברות במערך.

אחרי שנים רבות כמנהל במגוון תחומים, מצאתי לנכון לעבור לזירת הפעילות הציבורית, מתוך רצון להשפיע על שיפור וטיוב איכות חייהם של תושבי האשכול.

כמנהל אגף פיתוח כלכלי, אני אמון על קידום ופיתוח כלכלה אזורית מקיימת ותחרותית, תוך איגום משאבים ומינוף הנכסים האזוריים, למען יצירת צמיחה כלכלית ותעסוקתית איכותית לכלל תושבי האשכול.

בעל תואר ראשון ושני בלימודי אסלאם ומזרח תיכון ויחסים בינלאומיים, נשוי לאסנת, אב לחמישה ומתגורר בקיבוץ לביא.

עוסקת בניהול האדמיניסטרטיבי של האשכול

גדלכחגדששעהלכגדחו ע

בהדגשלחעדגךלע

בלדכשדגחעכלגדעכחדגךלכעיחקגדך עכלגדיעךלגדכי

לגדכחדגלךכגד

מנכ"ל ובעלים של חברת צונאמי וחברת מרום, מתמחה באפיון ופיתוח מערכות מידע מתקדמות ואתרי אינטרנט לשלטון המקומי ולמגזר העסקי.

עובדת סוציאלית, בעלת תואר שני, מומחית בתחום שיקום אנשים עם מוגבלויות, בעלת וותק רב בתחום טיפול מערכתי באנשים עם מוגבלויות. עובדת משנת 2000 במשרד הרווחה בתפקידי פיקוח וניהול. בתפקידי הנוכחי כממונה על תחום המוגבלויות בקהילה במחוז צפון אני משקיעה רבות בפיתוח שירותים איכותיים ומקצועיים עבור מקבלי השירות. אני מאמינה בצורך לבנות קהילה חסונה וחזקה המאפשרת השתלבות מיטבית של אנשים עם מוגבלויות , נותנת להם תחושת שייכות ומאפשרת להם גיוון ומגוון של שירותים, כך שאיכות החיים שלהם תהיה גבוהה ובעלת משמעות.

בעל תואר שני בגיאוגרפיה ותואר שני במנהל שלטון מקומי. עוסק כמורה מחנך בבית ספר תיכון דובר עיריית אלשאגור- לשעב.